SUPON USŁUGI Sp. z o.o. na targach Interschutz 2022 Hannover

person Wysłane przez: Supon list Kategoria: Informacje - Blog Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 888
SUPON USŁUGI Sp. z o.o. na targach Interschutz 2022 Hannover

W dniach 20-25 czerwca 2022 roku SUPON USŁUGI Sp. z o.o. uczestniczyła w targach Interschutz 2022 w Hannover w Niemczech

W dniach 20-25 czerwca 2022 roku SUPON USŁUGI Sp. z o.o. uczestniczyła w targach Interschutz 2022 w Hannover w Niemczech, w ramach otrzymanego dofinansowania (Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa I Wzmocnienie potencału i konkurencyjności regionu, Poddziałanie 1.4.1. Promocja przedsiębiorczości oraz podniesienie atrakcyjności inwestycyjnej województwa). Stoisko wystawowe spółki mieściło się w hali nr 27, F17.

Międzynarodowe targi INTERSCHUTZ, o zasięgu światowym, to największe wydarzenie pokazów sprzętu pożarniczego, najnowocześniejszego wyposażenia oraz innowacyjnych technologii z zakresu zarządzania kryzysowego, ratownictwa i ochrony ludności. Targi Interschutz są cyklicznym wydarzeniem, organizowanym co 5 lat przez Deutsche Messe AG. Po 7 letniej przerwie spowodowanej sytuacją pandemiczną, organizacja wydarzenia została wznowiona. W obecnym roku wydarzenie trwało 6 dni, odwiedziło je 85 tysięcy zwiedzających z 61 krajów, w wystawach uczestniczyło 1.300 firm z 50 krajów, na ponad 80 tysiącach metrów kwadratowych.

 Zarząd firmy SUPON Sp. z.o.o. pragnie podziękować klientom i partnerom za owocne spotkania w trakcie targów INTERSCHUTZ 2022.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Captcha
niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło