Supon Białystok na Targach IFRE-EXPO 2018 w Kielcach

person Wysłane przez: Supon list Kategoria: Informacje - Blog Dodano: comment Komentarz: 0 favorite Trafienie: 2874
Supon Białystok na Targach IFRE-EXPO 2018 w Kielcach

Dziękujemy wszystkim klientom, partnerom i gościom za odwiedzenie naszego stoiska w trakcie Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO 2018, w dniach 7-9 czerwca 2018 roku.

Dziękujemy wszystkim klientom, partnerom i gościom za odwiedzenie naszego stoiska w trakcie Międzynarodowych Targów Sprzętu i Wyposażenia Straży Pożarnej i Służb Ratowniczych KIELCE IFRE-EXPO 2018, w dniach 7-9 czerwca 2018 roku. Z przyjemnością gościliśmy przedstawicieli PSP i OSP z całego kraju, oraz reprezentantów firm z branży przeciwpożarowej z Polski, Bułgarii, Litwy, Czech, Słowacji, Niemiec, Holandii, Portugalii, Włoch, Wietnamu, Chin i Australii.

Targi okazały się świetną okazją do prezentacji sprzętu strażackiego produkowanego od podstaw w naszej fabryce, między innymi rozdzielaczy, smoków, prądownic, stojaków hydrantowych, oraz armatury typu Storz, GOST i DSP.

Szczególne zainteresowanie wzbudziły nasze najnowsze konstrukcje:

prądownica Turbo Jet Special Edition, spełniająca wymogi Europejskiej Normy EN 15182-2

rozdzielacz kulowy 110/A – 2×75/B+110/A

prądownica wysokiego ciśnienia Turbo HD PN 40

pełna gama szafek hydrantowych z wyposażeniem.

W czasie wystawy zaprezentowaliśmy nowego partnera – Solberg Scandinavian AS, to producent innowacyjnych środków pianotwórczych z ponad 50-letnim doświadczeniem, należący do grupy Amerex, zaopatrujący klientów w Europie, Azji, regionie Pacyfiku oraz USA. Inżynierowie Solberg’a współpracując z przedstawicielami wielu branż, stworzyli wyjątkowe w skali świata formuły chemiczne środków pianotwórczych przyjaznych dla środowiska i bezpiecznych dla zdrowia strażaków – fluorosurfaktantów i koncentratów wolnych od fluoropolimerów. Charakteryzuje je bardzo wysoka skuteczność, potwierdzona w najbardziej rygorystycznych testach branży olejowej i posiadająca międzynarodowe certyfikaty EN, IMO, ICAO, UL czy LastFire.

Wszystkim odwiedzającym bardzo dziękujemy i zachęcamy do kontaktu w celu poznania atrakcyjnej oferty zarówno na sprzęt produkcji Supon Białystok, jak i nowoczesne środki pianotwórcze firmy Solberg!

Wirtualny Spacer – https://superexpo.com/pl/wystawca/19346/supon-sp-z-o-o/targi/335659/supon-sp-z-o-o-na-targach-kielce-ifre-expo-work-safety-expo-2018?panoEleId=125067

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Captcha
niedziela poniedziałek wtorek środa czwartek piątek sobota styczeń luty marzec kwiecień maj czerwiec lipiec sierpień wrzesień październik listopad grudzień

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło